Ara:

Çetinkaya Nakliyat yılların verdiği güven ve tecrübe ile evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, Kurumsal taşımacılık, Ofis ve Büro Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Mağaza Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Hastane Taşımacılığı ve Dershane Taşımacılığı gibi birçok Nakliye ve Taşımacılık ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmektedir. Alanında uzman ve profesyonel ekiplerle çalışarak eşyalarınıza hiç zarar vermeden 7/24 taşımacılık hizmeti sunmaktayız.  İstanbul’un neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Bize 0533 397 85 94 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz. Hemen arayın evinizi, ofisinizi veya işyerinizi yeni adresinize taşıyalım.

En Uygun Fiyat, Sigortalı ve Ambalajlı Taşımacılık Hizmetinden Faydalanmak için Hemen Bizi Arayın…

Alanında Uzman olan Çetinkaya Nakliyat, İstanbul ve Bütün İlçelerinde  Taşımacılık İhtiyaçlarınıza En Yeni Araç Filosu ve Yılların Verdiği Tecrübeyle Her Zaman Sizlerin Hizmetinde.

Evden eve Nakliyat Araçları Nasıl Olmalıdır ?

Evden eve nakliye nin gerçekleştildiği nakliyat araçlarının seçimi de en az taşıma işlemleri kadar önemlidir. Her şeyden önce evden eve nakliyat firması olduğunu beyan eden her firmanın araçları kapalı kasa ve içerisi sunta kaplama olmak zorundadır. Nakliyat araçlarında sunta kaplama eşyaların kaymasını engellemek ve hijyen açısından önemlidir. Kapalı kasa olmayıp açık brandalı tenteli araçlar olumsuz hava koşullarında sızıntı ve kaza anında eşyaların hasar riskine maruz kalır. Havalar güzel mevsim yaz ne olmuş tenteli araçsa diyenlere en güzel yanıt hafif bir çarpmada dahi eşyaların hasar görmesi durumunu göz ardı etmemesidir.