Ara:

Fuar Taşıma

İş yaşamı içinde hemen her sektör açısından büyük öneme sahip fuar; üretilen mal veya hizmetin potansiyel müşterilere tanıtıldığı ve üretici, satıcı ve alıcıların buluştuğu sektörel organizasyonlardır. Gelişmiş ekonomiye sahip toplulukların geçmişte bu güne sürdürmekte olduğu fuar organizasyonları günümüzde de çok daha yoğun biçimde düzenlenmektedir. Bu nedenle çok daha gelişmiş fuar nakliyesi çözümleri gerektirmektedir.

Diğer taşımacılık alanlarında olduğu gibi fuar taşımacılığı alanında da en gelişmiş hizmet kalitesi ile detaylandırılmış çözümler sunmakta olan firmamız bu alanda en çok tercih edilen nakliye firmalarından biridir. Yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarında gerekli tüm taşıma işlemleri en yetkin personel ve ekipmanlar ile en doğru biçimde gerçekleştirilmektedir.

Fuarlarda temsil edilecek olan ürün, malzeme ya da hizmet stantları başta olmak üzere tüm emtia fuar alanına deneyimli personel ve gelişmiş ekipman araçları ile yerinden alınarak istenilen alana güvenle taşınarak kurulum ve montaj işlemleri yine uzman personel tarafından yapılmaktadır. Kısıtlı bir süre içinde gerçekleştirilmesi gereken nakliye, montaj, kurulum ve yerleştirme işlemleri profesyonelce yapılmaktadır.

Fuar Taşımacılığında Profesyonel Çözümler;

Belli zaman aralığında düzenlenmekte olan tüm sektör fuar organizasyonlarında sorunsuz taşıma ve kurulum gibi işlemlerin zamanında ve doğru biçimde gerçekleşmesi için nakliye planlaması oldukça büyük öneme sahiptir. Doğru zamanlaması yapılmayan fuar katılımda istenmeyen durumlar ortaya çıkabilmektedir. Firmamız eksperleri tarafından yapılmakta olan fuar nakliye planlaması ile verimli bir fuar katılımı gerçekleştirilmesi sağlanmakta.

Tüm nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi fuar nakliyesinde de önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmak üzere yüksek hizmet kalitesi çerçevesinde faaliyet göstermekteyiz. Fuar organizasyonu taşımacılığında sahip olduğumuz deneyim ve yetkin personelimiz ile gelişmiş fuar nakliyatı hizmeti ve çözümleri sunmaktayız.