Ara:

İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veren Çetinkaya Nakliyat, Şehir içi Evden Eve Nakliye, Şehirler Arası Evden Eve Nakliye ve Ofis Taşımacılığı hizmeti gibi nakliyat ile ilgili tüm konularda ihtiyaçlarınıza kurumsal ve profesyonel bir şekilde çözüm getirmeyi ilke edinmiştir.

İstanbul Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinde evden eve nakliyat taşıması için Teklif formumuzdaki gerekli bilgileri doldurarak teklif alabilirsiniz yada 444 90 78 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle ekspertiz arkadaşımız istediğiniz gün ve saatte evinize gelerek eşyalarınızın ve taşımanın yapılacağı yerin durumunu ile ilgili incelemeler yapar ve taşımanın nasıl yapılacağı, kaç tane eleman gerektiği ve kaç tane ve hangi boyutta araçlarla taşımanın yapılması gerektiği konusunda bir rapor çıkararak sizi bilgilendirir ve bu rapora göre size uygun bir fiyat çıkartır ve bu taşıma fiyatını size bildirir.

Çetinkaya Nakliyat İstanbul Nakliyat hizmetimizde istediğiniz gün ve saatte taşıma ekibimiz sorunsuz bir şekilde evinizde olacaktır. Siz sadece kişisel eşyalarınızı yanınıza alırsınız (silah, para, ziynet eşyası vb.) geri kalan bütün eşyalarınızı işinin ehli uzman elemanlarımız tarafından toplanır ve özel olarak ambalajlanır. Sökülmesi gereken mobilyalarınız veya eşyalarınız uzman personelimiz tarafından sökülerek yeni adresinizde tekrar uzman personelimiz tarafından montajı gerçekleştirilir.

Kırılabilecek hassas eşyalarınız özel ambalaj kağıdına sarılır, mobilyalarınız uzman personelimiz tarafından sökülür ve balonlu naylon ile ambalajlanır, koltuklarınız ve beyaz eşyalarınız özenle balonlu naylon ile paketlenir. Askılı elbiseleriniz yeni elbise poşetine konularak aracımızda bulunan sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız ise sıfır karton kolilere konularak üzerine oda bilgisi yazılır. Halılarınız ve hurçlarınız özel naylon ile ambalajlanır. Aydınlatma ürünleriniz ve Perdeleriniz de sökülerek paketlenir.

Eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme işlemimiz tamamlandıktan sonra asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile eşyalarınızın nakliye aracımıza yükleme işlemi başlar.

Nakliye işlemimiz sırasında eşyalarınızda oluşabilecek hasarlara karşı nakliyat sigortası bulunmaktadır.

Yeni evinize vardıktan sonra uzman personelimiz tarafından mobilyalarınız montajı büyük bir özenle yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır ve paketlenen koliler üzerinde yazılan odalarına yerleştirilerek istediğiniz şekilde dizayn edilir.

İstanbul evden eve hizmeti almadan önce nakliyat firması seçerken taşımayı gerçekleştirecek firmanın K3 yetki belgesinin bulunmasına dikkat ediniz.

İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Şehirlerarası Nakliye ihtiyacınız için Çetinkaya Nakliyat firmamıza ulaştığınız zaman ilk işlem olarak eşyalarınızın kapasitesine göre kaç adet ve hangi boyutta nakliye aracı gerektiği belirlenmektedir.

Taşınacağınız binanın kat durumuna ve şehrin kilometresine göre nakliye ücreti belirlenmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için Teklif formumuzu doldurabilir yada 444 90 78 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Taşınmanın yapılacağı gün sabah evinize gelen personellerimiz tarafından eşyalarınız dikkatlice toplanır ve özenle ambalajlama işlemi yapılır daha sonra eşyalarınız asansörlü nakliyat aracımız ile nakliyat kamyonumuza yüklenir. Gidilecek şehrin uzaklığına göre boşaltma işlemi aynı gün veya ertesi gün sabah yapılmaktadır.

Eşyalarınızı yükleme işlemini gerçekleştiren personelimiz boşaltma işlemi içinde araç ile birlikte taşınacağınız şehre gelmektedir, bu şekilde dışarıdan taşeron ve deneyimsiz işçi çalıştırmıyoruz. Nakliye sırasında oluşabilecek hasarlar için eşyalarınızın şehirlerarası nakliyat sigortası bulunmaktadır. Taşındığınız şehirde asansörlü nakliyat aracı varsa kiralayarak asansörlü bir şekilde eşyalarınızı titizlikle boşaltıyoruz, sizlere hatasız ve kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Şehirler arası ev taşıma ihtiyacı duyduğunuzda Nakliyat firması seçerken taşımayı gerçekleştirecek firmanın K3 yetki belgesinin bulunup bulunmadığına ve nakliye araçlarında firmaya ait firma logosunun yer alıp almadığına dikkat ediniz.

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Çetinkaya Nakliyat her zaman yeniliklerin öncü markası olmaktadır. Misyon ve vizyonlarımız çerçevesinde ilerleyen, teknolojiyi bir adım önde hisseden firma olarak müşterilerimize deneyim ve güveni bir arada buluşturmaya devam ediyoruz. Elamanlarımızın her biri alanında uzman ve araçlarımız son model kapalı çelik kasa evden eve nakliye araçlarıdır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat sisteminin eşya taşımada en iyi sistem olduğu herkes tarafından bilinir. Teknolojiyi en yakından aktif olarak takip eden şirketimiz İstanbul asansörlü evden eve taşımacılık işlerinizde yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacığın neden tercihleriniz arasında olmalıdır? Bina içerisinde eşyalar taşınırken, eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyalar zarar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir.

Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır. İstanbul Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması takdirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı işinde uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık ile neler taşınır ? İnşaat işi ile uğraşan firmalar, klima montajı, reklâm tabela sektörü, kat kalorifercileri, mobilyacılar ve camcılar için asansörlü taşımacılık bir altın nimet gibidir. Bu tür işlerde her zaman kolaylık sağlamaktadır. İstanbul asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınızda bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz…

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Kurumsal bir şirketin taşıma işleminin hafta sonu mesai bitiminden sonra başlanıp ofis veya fabrika taşıma işleminin en geç pazar günü akşam taşıma işleminin tamamlanmış olması gereklidir. Çünkü firmanızın pazartesi sabahı tekrar müşterilerine hizmet vermesi gerekmektedir. Çetinkaya Nakliyat firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bir çok büyük kurumsal firmanın ofis, büro, fabrika, hastane, banka gibi taşımacılık hizmetlerini taahhüt ettiği gibi zamanında ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir.

İstanbul evden eve firması Çetinkaya nakliyatı kurumsal taşımacılığında tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

İstanbul Ofis ve iş yeri taşımacılığında ilk işlem olarak eksper arkadaşımız taşınacak ofis ve büro malzemelerini bizzat yerinde tespit ederek ön etüt çalışmasını yapar ve fiyat tespitinde bulunur.

Ofisinizin taşımanızın gerçekleştirileceği gün uzman nakliye ekibimiz taşıma işlemine başlarken bütün odaları ve her bölümü isimlendirilerek ambalajlama, paketleme ve kolileme işlemine geçilir. Daha sonra ise ofis ve büro eşyalarınız dikkatlice araca yüklenir.

Yeni ofis yeni ofisinize gelindikten sonra her birimin ofis ve büro malzemeleri titizlikle odalara yerleştirilir ve ustamız tarafından mobilyaların kurulumu gerçekleştirilir.

Çetinkaya evden eve nakliyat firmamızın İstanbul ofis ve büro taşımacılığında en önem verdiği prensiplerin başında zamanında, hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti bilindiği üzere standart ve sabit bir hizmet değildir. Hizmetin standart ve sabit olmaması hizmetle beraber fiyatta da değişikliğe sebep olmaktadır. Piyasa koşullarının belli bir fiyat politikasının bulunmaması, personel ve uzaklık gibi kavramların fiyat ve zaman gibi konuların etki etmesiyle ortaya çıkar.

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti alınırken bir ürün değil de hizmet alındığı, bu hizmette de fiyatını belirleyen unsurların zaman, mesafe, emek ve kalite olduğu ve her taşınan evin aynı hizmet boyutunda olmadığı bilinmelidir.

(X kişi 2+1’lik bir evi 750 TL fiyata taşıtırken siz 1500 TL gibi bir rakama taşınabilirsiniz. Bu gayet doğal ve normaldir. Sebebi ise taşınacak olan eşyalarınızın boyutu, hacmi, gösterilmesi gereken itina, katlar arasındaki fark, monte- demonte edilecek eşya sayısı, personel sayısı ve mesafe gibi)

Yaptığımız taşıma tecrübelerinden bir örnek daha vermek gerekirse; Batı Şehirde bulunan 2+1’lik bir evin maliyetiyle mahalle apartmanında oturan 2+1’lik bir evin nakliye maliyeti aynı olmamaktadır. Bunun birinci sebebi Batı Şehirde aracın taşınılacak olan blokun önüne yanaşamamasıdır. (Yürüme mesafesi)

Taşınacak insanların bu duruma ilk izlenimlerinde farklı gözle baktığı görülürken taşıma ve hizmet esnasında ya da yetkili kişiden bilgi alırken durumun farkına vardığını görürüz. Fakat dediğimiz gibi “Ürün satmıyoruz, hizmet veriyoruz.”

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları arasında profesyonel bir şekilde hizmet sunan; Çetinkaya Nakliyat sizlerin eşyalarını en hızlı ve ekonomik bir şekilde taşımayan bir; İstanbul Nakliyat firmasıdır. İstanbul evden eve nakliyat işi bilgi ve birikim isteyen bir iş sahasıdır. Bu tecrübeye ve nakliye bilgisine sahip olan firmamız sizlere yük oluşturmayacak; İstanbul eşya taşıma hizmetleri sunmaktadır. Taşınmak bir ailenin tamamen bir haftasını etki altına alan bir süreçtir. Nakliyat hizmeti almaya karar vermek, nakliyat firması araştırmak, yeni adresinize geçiş yaptığınızda alışma ve eşya yerleştirme süresi tamamen nakliyat hizmeti alan tüm müşterilerimiz için yorucu ve zahmetli bir süreçtir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Tavsiye

İstanbulluların çoğu tarafından İstanbul Evden Eve Nakliyat Tavsiye edilen bir firma olan Çetinkaya Nakliyat, müşterilerimize şehiriçi nakliye, şehirler arası nakliye ve depolama dahil olmak üzere en kaliteli taşıma hizmetlerini sunan deneyimli bir firmadır. Rekabetçi, uygun fiyatlarımız ve olağanüstü müşteri hizmetlerimiz, İstanbul Evden Eve Nakliyat , yıl boyunca memnuniyetle karşılanan yüzlerce nakliye hizmeti verdi. Tam zamanlı profesyonel çalışanları ile, müşteri deneyimine odaklanan sürekli eğitim yoluyla profesyonellik seviyemizi sürdürmekten gurur duyuyoruz. En önemlisi, amacımız müşterilerimize garantili, başarılı bir taşınma hizmeti sağlamaktır. Sizin için çalışmak yıllara dayanan bir deneyim sunmak için sabırsızlanıyoruz. Bugün hızlı bir fiyat teklifi talep ederek kişisel eşyalarınızı İstanbul Evden Eve Nakliyat Tavsiye edilen nakliye hizmetlerimiz aracılığıyla yönetmenize yardımcı olalım.